نیک مووی | دانلود فیلم ایرانی جدید

دانلود رایگان فیلم ایرانی , دانلود فیلم ایرانی جدید , دانلود انیمیشن ایرانی , دانلود سریال ایرانی , film irani , دانلود فیلم سینمایی ایرانی

دانلود انیمیشن عملیات آجیلی 2 2017 دوبله فارسی

دانلود انیمیشن عملیات آجیلی 2 2017 دوبله فارسی سانسور شده

دوبله فارسی | سانسور شده

دانلود انیمیشن دوبله فارسی عملیات آجیلی 2 2017 The Nut Job 2 – انیمیشن جدید عملیات آجیلی 2 محصول سال 2017 با امتیاز 4.6 از IMDB در ژانر کمدی ، خانوادگی و ماجراجویی و به کارگردانی کال برانکر تهیه و تولید شده و در سال 2017 در گیشه سینماهای آمریکا اکران شده است ، همچنین رده بندی سنی که برای انیمیشن عملیات آجیلی 2 The Nut Job : Nutty by Nature در نظر گرفته شده PG-12 می باشد.

دانلود انیمیشن عملیات آجیلی 2 2017 دوبله فارسی سانسور شده

خلاصه داستان انیمیشن عملیات آجیلی 2 The Nut Job 2017 – داستان انیمیشن عملیات آجیلی 2 درباره یک سنجاب گستاخ به اسم سرلی و نزدیک ترین رفیق اش، بادی که موشی بی سر و صداست که توانسته اند راکن را از حاکمیت بر پارک خلع کنند، حال یک فرد دیگری به پارک آن ها آمده است تا میوه ها و آجیل های آنان را غارت کند. سرلی و موش به سرعت خود را برای نجات پارک می رسانند … شما هم اکنون می توانید این انیمیشن را از سایت نیک مووی با کیفیت بالا و به صورت سانسور شده دانلود کنید و از دیدن این انیمیشن در کنار خانواده لذت ببرید.

مشخصات دانلود انیمیشن عملیات آجیلی 2 2017 The Nut Job 2 :

اختصاصی: نیک مووی

نام انگلیسی انیمیشن : The Nut Job 2 : Nutty by Nature

نام فارسی انیمیشن : عملیات آجیلی 2

بودجه تولید انیمیشن : این انیمیشن با هزینه تقریبی 40 میلیون دلار ساخته شده است.

میزان فروش انیمیشن عملیات آجیلی 2 : این انیمیشن توانست در مجموع به فروشی بالغ بر 28.8 میلیون دلار در گیشه سینماهای جهان دست یابد.

تاریخ اکران : انیمیشن عملیات آجیلی 2 در تاریخ 11 ماه August سال 2017 به صورت سراسری ، اکران شده است.

دانلود انیمیشن عملیات آجیلی 2 2017 The Nut Job 2 دوبله فارسی

درباره انیمیشن عملیات آجیلی 2 The Nut Job : پس از محبوبیت خیلی خوب و فروش بالای قسمت اول عملیات آجیلی ، تصمیم ساخت قسمت بعدی آن گرفته شد. این قسمت ادامه دهنده ی حوادث قسمت قبل است است و سرانجام سارلی را نشان می دهد . همانند قسمت قبلی در این قسمت نیز افراد مشهوری چون جکی چان، کاترین هیل و لیام نسون صدا پیشگی شخصیت ها را بر عهده دارند که قطعا فضای انیمیشن را دلنشین تر می کند.

The Nut Job 2 : Nutty by Nature 2017 : Surly the squirrel and his animal friends find out that the corrupt mayor of Oakton plans to bulldoze their beloved Liberty Park to make way for an amusement park. Hoping to save the place they call home, Surly, Andie, Buddy and the rest of the gang join forces with Mr. Feng, a seemingly cute and innocent mouse who happens to be a fierce master of kung fu

لینک دانلود قرار گرفت

لینک های دانلود
#1دانلود رایگان
0 نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *